Chill’n’Grill 2015

pailgas

Please scroll down for English version!

Liepos 17-19 dienomis vyks šeštasis Chill’n’Grill festivalis! Šiemet Jus visus kviečiame apsilankyti puikioje vasaros stovykloje, kuri įsikurs Daugų saloje, Dauguose, Alytaus raj..
Pasižymėkite šią datą kalendoriuose ir pasiruoškite vienam nuostabiausių vasaros savaitgalių.
Bilietai – http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/festivaliai/chillngrill-2015-summer-camp-165076
Facebook event – https://www.facebook.com/events/1568349280045662

Kas gi tas Chill’n’Grill?
Visų pirma tai bendraminčių susibūrimas ir savaitgalio trukmės renginys nuostabios gamtos apsuptyje, kurio pagrindinis akcentas yra automobilių ir motociklų paroda. Tai renginys, apjungiantis geriausias parodos ir festivalio tradicijas, skatinantis susiburti bendraminčius, apsikeisti idėjomis, atrasti naujų pažinčių, pristatyti savo ir įvertinti kitų kūrinius. Net jeigu ir nesi perdaug susijęs su transportu, tai tiesiog puiki proga pailsėti gamtoje prie vandens telkinio ypač pozityvioje ir draugiškoje aplinkoje, sudalyvauti sporto turnyruose, pašėlti su hip-hop’o muzika vakaro metu ar pasimėgauti kinu po atviru dangum..

Kokios transporto priemonės „teisingos“ ir gali pretenduoti dalyvauti parodoje, bei varžyti tarp pačių geriausių?
Visų pirma, tai turėtų būti išskirtinis ir skoningai modifikuotas automobilis ar motociklas. Nors šiais laikais dauguma orientuojasi į “stance” kultūrą, kur pagrindiniai akcentai yra smarkiai žeminta pakaba ir idealiai arkas užpildantys ratlankiai, mūsų parodoje vietos ras ir drifto ir lenktyniniai, bei old-school retro ir klasikiniai automobiliai ir motociklai. Juk viskas kas ne kasdieniška ir savo išvaizda pritraukia ne vieno praeivo akį, visada sulaukia ypatingo publikos palaikymo tiek atvykimo, tiek ir parodos metu. Automobilio ar motociklo markė yra visiškai nesvarbi ar tai būtų Honda, Nissan, Datsun, VW, Audi, BMW ar senas Chrysler‘is – Chill’n’Grill laukia visų, turinčių skoningą požiūrį į modifikavimą ir išbaigtą galutinį vaizdą, bei nestokojančių noro pasidalinti patirtimi su festivalio dalyviais. Registracija į parodą privaloma ir visi dalyviai bus atrinkti iš anksto, bet tikrai turėsime vieną kitą vietą netikėtai užklydusiems ypatingiems svečiams.

Registracijos formą rasite: http://jdm.lt/chillngrill/showoff/
Registracija pratęsta iki 2015 liepos 1 d., atirinktus informuosime iki liepos 7 d.. Parodos dalyvio mokestis 20EUR, įskaitant bilietą visam savaitgaliui, tad papildomai pirkti bilietų Jums nereikės. Visi atrinkti į show-off bus asmeniškai informuoti dėl apmokėjimo ir kitų sąlygų.

Ką daryti jei neturiu atrankos kriterijus atitinkančios transporto priemonės, ar vistiek galiu dalyvauti Chill’n’Grill?
Taip, be abejonės! Jums tereikia atsivežti gerą nuotaiką! Važiuojant į festivalį tiesiog pasižiūrėti į netradicinius automobilius ir motociklus bei smagiai praleisti laiką registruotis nereikia, nes registracija būtina tik parodos dalyviams. Atskiras parkingas, taip pat festivalio teritorijoje, bus skirtas festivalio dalyviams, be show off automobilio/motociklo. Informaciją apie bilietus rasite žemiau.

Kas dar vyks be auto/moto parodos?
Kaip ir kiekvienais metais, stengiamės tobulėti ir siūlyti vis įvairesnių pramogų kiekvienam festivalio dalyviui. Be geriausių auto/moto rinkimų cat-walk principu, planuojame nemažai pramogų tiek ir žiūrovams, tiek ir parodos dalyviams. Vyks orinių pakabų varžybos, drop‘o konkursas, komandinės krepšinio, tinklinio ir futbolo varžybos, bmx vandens pramogos, stalo futbolas, kepsime skaniausius BBQ, plaukiosime valtimis ir vandens dviračiais ir t.t. (papildysim)
Tiek penktadienio, tiek šeštadienio vakare Jūsų lauks išskirtiniai dj-set‘ai ir live pasirodymai. Pagrindinis dėmesys bus skirtas teisingai rap bei hip-hop muzikai, o kam norėsis ramesnio vakaro, kviesime žiūrėti filmus po atviru dangum.
Beabejonės skaniausią maistą ir gėrimus Jums pateiks mūsų renginio partneriai, todėl nebūtina prisikrauti pilnos bagažinės greitai gendančio maisto ar gėrimų.

Kur vyks Chill’n’Grill?
Šiais metais kviečiame į puikiai mūsų renginio formatą atitinkančia Daugų salos stovyklavietę. Ją rasite Dauguose, Alytaus rajone.

Koordinatės: 54°20’45.6″N 24°22’56.2″E

Ar renginys mokamas?
Taip, bilietais prekiauja Bilietų Pasaulis internetu ir kasose. Paskubėkite įsigyti pigesnius bilietus, nes renginio dieną jie brangs.
Dėmėsio! Vaikams iki 12m. ir senjorams vyresniems nei 60m. renginys nemokamas.
Svarbi informacija asmenims iki 18 metų: vienas jaunesnis nei 18 metų asmuo gali atvykti į renginį tik lydimas vieno vyresnio nei 21 metų amžiaus asmens, kuris prie įėjimo pasirašo atsakomybės už nepilnametį deklaraciją. Daugiau informacijos būtinai ieškokite taisyklėse.

Festivalio taisykės:
Festivalis auga, bet nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės, taisykles rasi ir su jomis būtinai susipažink čia -> http://jdm.lt/chillngrill/chillngrill-2015-taisykles/

Nepamiršk sekti informacijos atnaujinimo tiek Facebook, tiek čia!

FB event: Chill’n’Grill 2015. Summer camp!

Geriausios nuotraukos ir video iš praeitų renginių:

JDM.lt Chill’n’Grill ’14 by waska.lt
Chill’n’Grill 2014. vintažine vasara | Lukas Čerkauskas
Chill’n’Grill 2014 | By UJC
FRESHRIDE.LT GOES #CHILLNGRILL2014
Chill’n’Grill ’14 | thirteesix
Čyl ir gryl – 2014 by Papartis
Chill’n’Grill 2014. Vintage summer by Adomas Kuprėnas, Žilvinas Kuprėnas
Chill&Grill 2014 | wonderabout
Chill’n’Grill ’14 | Martynas Ladiga
Made to Scrape goes to Chill’n’Grill 2014
Chill’n’Grill 2014. Day & Night by Vytautas Trasiki
Chill’n’Grill 2014. Vintage summer | Tomas Valančius
Chill’n’Grill 2014 | Girls Gear

Chill’n’Grill 2013 by waska.lt
Chill n Grill vol. 4, Baby. by Aiste Kirsnyte
Chill n’ Grill 2013 by MBFotoPer4mance
Chill n Grill 2013 by BandanaBoy
JDM Chillowaje & Grillowaje 4 by Papartis
ATVĖSK ir GROTELĖS 2013 by Vilius L.
Chill’n’Grill 2013 by Clickstudio
Chill & Grill 2013 by Homyak* Design
Chill n Grill Fest 2013 by OvisJDM
Chill‘n‘Grill 2013 by Emaz Studio
Chill & Grill 2013 by Vytautas
CnG2013 by Tomas Valancius
Chill’n’Grill by Arnoldas
Chill’n’Grill 2013 by Aisteja
Chill & Grill Auto Fest 2013 by Lukas S.
Chill n Grill Naktinis Reivas by Vytautas T.

Chill’n’Grill 2013 video by Picmasters
Chill’n’Grill 2013 by BandanaBoy
CnG Finest by G

Best of Chill’n’Grill 2011-2012

Chill’n’Grill VOL.1 Teaser by desimtkapeiku

For our foreign friends

On July 17-19 we will be celebrating 6th event of Chill’n’Grill. This time it will be held in a new and beautiful place – old school camping surrounded by the lake in the small town of Daugai ( 54°20’45.6″N 24°22’56.2″E ). Mark your calendars and come to have amazing time with us, surrounded by special cars and good vibes. This year, our fest theme is summer camp, so don’t forget to bring out some accessories and stuff from the scouts theme!

Chill’n’Grill is event that incorporates car show off and festival into one and attracts mass of modified car enthusiasts in non-formal and positive atmosphere.

If you have a car or bike you want to show, fill our registration form at http://jdm.lt/chillngrill/showoff/ until 1st of July. We promise to inform the selected ones until 7th of July earlier.

You don’t have a show car or your project is still under construction? No worries – this event is for everyone. You just have to bring good mood and enjoy just enjoy the show.

Tickets for our foreign friends will be available at http://www.bilesuserviss.lv/ and http://www.piletilevi.ee/ and http://www.bileti.by/

Some major rules in short (may be changed in a while):

* No bad mood is allowed
* No guns, drugs and glass are allowed
* Only charcoal grills this time
* Drinks only in plastic or paper. Non alco drinks are not limited, alco is limited to 2L of light or 0.5L of strong drinks per person.
* Cheaper advance tickets can be bought online. Tickets for our friends from Latvia- http://www.bilesuserviss.lv/eng/tickets/festivals/chillngrill-2015-summer-camp-165076 and from Estonia – http://www.piletilevi.ee/eng/tickets/festival/chillngrill-2015-summer-camp-165076. Tickets will also be available at the gates, please bring some Euros.
* See you soon!

Feel free to drop us an email to INFO@JDM.LT if you have any questions or need additional info.

Leave a Reply