>2009 D1GP Round 1

>Pagaliau ir aš atradau laisvo laiko prisėst prie blogo. Info poros dienų senumo, bet gal nevisi dar skaitėt ar girdėjot. Praėjusį savaitgalį vyko pirmas 2009 metais D1GP etapas, kuris tikrai nenuvylė. Renginys vyko 2 dienas. Šeštadienį vyko treniruotės bei kvalifikaciniai važiavimai, o sekmadienį vyko tsuiso kovos. Nors karts nuo karto pasirodydavo kelios snaigės, oras visą savaitgalį buvo puikus. Atsushi Kuroi su savo Onevia buvo šio etapo dūmų karalius, net turintys gerokai galingesnes mašinas nesugebėjo prilygti jo keliamų dūsų kiekiui.

Šį kartą nelabai sekėsi į D1 sugrįžusiam Orido Manabu, kuris dabar vairuoja Toyota Aristo. Jis susisuko pačiame pirmame posūkyje, kas yra nelabai tipiška. Na, bet shit happens…

Čia matome naują Masao Suenaga FD3S išvaizdą. Verta paminėti, kad jis laimėjo 2009 Tokyo Auto Salon metu vykusią parodomąją priešsezoninę D1GP Kick Off kovą. Suenaga TOP 8 kovoje pralošė Nomura Ken.

Visą savaitaglį Nomuken su savo R34 važiavo nepriekaištingai. Toks važiavimas jį atvedė į finalinę kovą, kurioje jis varžėsi su Youichi Imamura, važiuojančiu su S15.

Imamuros S15 išsitiesino ir netrukus visiškai sustojo užgesus varikliui. Mechanikai dar bandė sutvarkyti gedimą per jiems skirtas 5 minutes, tačiau nesugebėjus to padaryti pirmos kovos nugalėtoju tapo Numukenas.

Taigi sveikiname pirmojo D1GP etapo nugalėtoją ir linkime jam daugiau pergalių, nes iki šiol vienas populiariausių pasaulio drifterių jų yra turėjęs tik keletą.

Taip pat norėčiau truputi pakalbėti apie šių metų naujienas. Pirmame etape pasirodė Kumakubo su savo naująja EVO X. Su naująja Evo Kumakubo jau buvo galima pamatyti keliose treniruotėse bei parodomosiose kovose Tokyo Auto Salon metu. Savo senąją EVO IX jis perleido Team Orange komandos draugui Masao Suenaga broliui Naoto Suenaga, kuris iki šiol vairavo Subaru Impreza GC8.

Viena iš karščiausių sezono naujienų yra Takahiro Ueno BMW E92 coupe. Nieko nuostabaus, kad šio BMW ratus varys 2JZ motoras. Nauja Ueno mašina buvo siurprizas, nes jis yra prisiekęs Soarer mylėtojas ir yra turėjęs ne vieną jų. Deja pirmoje kovoje jis nepasirodė, bet antrame D1GP etape jau turėtume pamatyti Ueno su naująja mašina.

Dar viena ne ką mažiau karšta naujiena yra praeitų metų D1GP čempiono Daigo Saito naujasis Ford Mustang. Mustangą jis iškeitė į savo dūmų mašiną Toyoto JZX100 Chaser. Tokyo Auto Salon metu Mustangas dar buvo su standartiniu salonu, taigi dar yra nemažai darbo, kad paruošti jį važiuoti čempionate. Tikėkimės greitu metu išvysti pirmąją amerikiečiu mašiną D1GP. Nors aš asmeniškai mieliau žiūrėčiau į Saito skleidžiantį dūmų udangą su savo JZX100.
Didelis dėkui http://www.speedhunters.com/ už leidimą naudoti jų nuotraukas.
-Mantas aka enrgy