Not your average Accord!

TSX

Tenka pastebėti tokią tendenciją, kad tiek Honda Accord’ai, tiek Acura TSX’ai tikrai nėra tas automobilis, kurį gali sutikti dažname blog’e ar kiekviename forume, ne vieną kartą teko rasti minčių, kad tai vienas labiausiai neįvertintų (iš tunerių pusės) Honda modelių. Bet argi pažiūrėjus į Bryant’o kūrinį gali pasakyti, kad šiam modeliui trūksta potencialo?
Kažkas gal pasakys, kad tai nėra pats žemiausias Accord’as/TSX’as kurį gali sutikti forumo platybėse, tikrai ne patys sunkiausiai sutalpinami ratai, nes galima surasti begalo iškrypėliškų pavyzdžiu, tačiau tikrai aišku, kad ši Acura labai labai sexy! Check it out!

TSX

Nori daugiau, spausk čia ->

Kaip ir priklauso pagal visi mod’ai automobilyje tik itin aukšto ir nepriekaištingo lygio. Išorinio grožio priduoda pilnas EuroR pažeminimų komplektas, priekinės grotelės ir A-spec priekiniai žibintai. Bryant’o dėmesys neprikaištingai kokybei jaučiamas kiekvienoje automobilio detalėje. Ko netrūksta, tai Spoon firmos gėrybių, kaip galinis bagažinės dangčio spoileriukas, Spoon stabdžių suportai, Spoon duracon 6 bėgių rankenėlė bei daug Spoon dangtelių ir aksesuarų po variklio dangčiu.

TSX

Žinoma, svarbiausias akcentas teisingai automobilio išvaizdai, tai tinkamai suderinta pakaba ir ratai. Šiame TSX’e sumontuoti Buddy club N+ coilover’iai, Comptech galinis sway bar’as ir priekinis strut bar’as. Ypač gerai atrodo šie nuostabūs SSR SP3 (Super Black Coast) 18 colių dydžio ir 9 colių pločio, bei +24 ET ratlankiai. Padangos buvo pasirinktos tikrai žemo profilio R18/215/40, kas suteikia būtent tokią išvaizdą, kokios siekė automobilio savininkas.

Toliau tiesiog pasižiūrėkit ir pasisemkit minčių, o gal pasipuoškit savo desktop’ą nauju wallpaper’iu ;]

TSX

TSX

TSX

TSX

TSX

TSX

TSX

Nuotraukos: Jay Pena (Save Image As.. jei norit išsisaugoti pilno dydžio nuotraukas)
Tekstas: StanceNation.com