drifting.lt driftingo čempionato 2011 nerengs..

Gerbiamieji,

Dėkojame visiems kurie 5 metus savo darbu, dalyvavimu ar rėmimu prisidėjo prie driftingo kultūros puoselėjimo Lietuvoje.

Drįstame vertinti, kad pasiekta nemažai: driftingas tapo žinomu ir populiariu reiškiniu Lietuvoje, mūsų judėjimą gerbia Baltijos šalyse, užmegzti glaudūs ryšiais su driftingo pradininkais Japonijoje ir organizatoriais Europoje. Lietuva per šiuos metus buvo tapusi tarsi driftingo idėjų bandymo poligonu, kuriame išbandyti inovatyvūs varžybų sprendimai vėliau buvo pradėti naudoti ir kitose šalyse.
Vis tik be pasiekimų būta ir problemų. Vedami idėjos, neidami į kompromisą su renginių kokybe, nuolat balansavome ant nuostolių ribos, susidūrėme su tinkamos infrastruktūros ir teigiamo miestų valdžios požiūrio trūkumu.

Manome, kad nepagrįstai yra nepaisoma tokių teigiamų šio judėjimo bruožų kaip jaunimo užimtumo ir tarptautinio bendradarbiavimo skatinimas ar Lietuvos vardo garsinimas pasaulyje.
Pasvėrus visus „už“ ir „prieš“, šiemet nuspręsta Drifting.lt Driftingo čempionato organizavimą suspenduoti.
Tikimės, kad kultūra, kuriai padėjome pamatą, Lietuvoje išliks ir vystysis toliau, juolab, kad kitų organizatorių driftingo renginių turėtų vykti. Savo ruoštu naujiems organizatoriams linkime sėkmės ir nepamiršti, kad driftingas skatina tarpusavio pagarbą ir, kad tai pirmiausia yra pramoga sportininkui bei žiūrovui.

Taip pat norime paskatinti Lietuvos sportininkus dalyvauti turnyruose kitose šalyse, nes jie yra pakankamai pajėgūs ir laukiami dalyviai svetur.
Lietuvos driftingo čempionato organizatoriai ketina ir toliau būti aktyvūs puoselėjant automobilizmo kultūrą Lietuvoje.

„Statykime skersą“ toliau!

Pagarbiai
Tomas Gruzdys – Driftingo Čempionato organizatorius

Šaltinis www.drifting.lt