>Pro ir Street lygų Kova 1 @ 333.lv

> Pagaliau atradau laisvesnę minutėlę prisėsti prie blog’o ir aprašyti mūsų nuotykius Latvijoje.
Penktadienio rytas prasidėjo pakraudinėjant automobilius ant tralo. Kaip tyčia turėjau pamiršti fotoaparatą… Panašiu metu traliukai pajudėjo ir iš Kauno.
Kai kuriuos automobilius tiek pakraudinėjant, tiek nukraudinėjant nuo tralo reikėjo pasistengi, nes geras dropas daro savo. Penktadienį trasa buvo sausa ir greičiai buvo nemaži. Du posūkiai buvo įveikiami trečiu bėgiu. Po treniruočių suskubome statytis palapinių. Na ir savaime po visko sekė vakarinė programa su naktiniais briefingais ir kitom linksmybėm.
Šeštadienio rytas oru visai nepradžiugino. Atsibudau praktiškai baloje – matyt pats laikas keisti palapinę. Lietus pliaupė kaip iš kibiro. Visi dalyviai puolė montuotis geriausias padangas kokias turėjo.
Trasoje buvo slidu kaip ant ledo ir per trumpą treniruotę reikėjo prisitaikyti prie visiškai naujų sąlygų. Po to sekė du kvalifikaciniai važiavimai, iš kurių skaičiuojamas vienas geriausias.Oras buvo nenuspėjamas ir tik apstojus lyti ir pradėjus džiūti trasai vėl pradėdavo lašnoti.

Kadangi mūsiškai turėjo labai mažai laiko treniruotis daug kas darė klaidų ir į top 16 pateko tik keturi lietuviai: Kęstutis Petronis (kurį matote nuotraukoje aukščiau), Darius Balys, Timas Simniška ir Andrius Čibirka. Andrius Čibirka vairuojantis E30 buvo vienintėlis street lygos atstovas papuolęs į top 16, tai jam garantavo pirmąją vietą street lygos įskaitoje.

Iš lietuvių atstovų į finalą pateko tik Timas Simniška, kuris užėmė ketvirtąją vietą bendroje įskaitoje. Gaila, kad lietuviams poriniuose važiavimuose išpuolė kovoti tarpusavyje. Tačiau kova tarp Kęsto ir Timo buvo tikrai įspūdinga.

Šioje nuotraukoje matome etapo nugalėtojo Gvido Elksnio E36 M3.

Lietuvių PRO įskaitoje dominavo drifter.lt komanda. Pirmąją vietą iškovojo Timas Simniška, antrąją – Kęstutis Petronis ir trečiąją – Darius Balys. Street lygos nugalėtoju tapo Andrius Čibirka.
Galiu drąsiai teigti, kad savaitgalis buvo vykęs, nors jsi galėjo būti dar geresnis jei lietus nepakištų kojos.
Taip pat pridedu pora video iš šio renginio.

Už šį video dėkui Nookie.

Šis video paimtas iš www.iter.lv

Ačiū Armai už nuotraukas ir visiems dalyviams už gerą nuotaiką bei puikius važiavimus.

Mantas aka enrgy