D1Sport 2-jų dienų auto festivalis sulaukė didelio aistruolių susidomėjimo

Jau anksčiau postinome tikrai gerai susuktą NORBEFILMS klipą iš šio savaitgalio Vilniuje vykusio renginio. Asmeninių nuotraukų galite rasti mūsų facebook puslapyje ;)

Dabar šiek tiek informacijos ir minčių iš organizatorių D1Sport pusės, taip pat oficialios nuotraukos ir video..

Šį savaitgalį prie Siemens Arenos Vilniuje praūžęs dviejų dienų „D1Sport” komandos organizuotas auto festivalis sulaukė didelio žiūrovų ir dalyvių susidomėjimo ir tapo stambiausiu tokio pobūdžio renginiu Vilniuje.
Festivalis, kurio metu vyko auto slalomo, „Gymkhanos“ ir „driftingo“ varžybos, organizatorių skaičiavimais per dvi dienas sulaukė apie 5 tūkstančius žiūrovų. Renginyje dalyvavo apie 80 sportininkų iš Lietuvos, atvyko svečių iš Latvijos ir Rusijos.

“Renginys tikrai pavyko. Varžybos buvo įspūdingos: greitos, techniškos ir kvapą gniaužiančios. Sportininkai demonstravo aukšto lygio pilotavimo įgūdžius, jautėsi puiki dalyvių nuotaika ir susirinko labai daug žiūrovų. Visiems labai patiko mūsų nauja inciatyva – „Gymkhanos“ varžybos. „Driftingo“ varžybų balų skaičiavimo metu kilo šiokių tokių nesklandumų, bet ateityje mes atsižvelgsime į šias aplinkybes ir stengsimės jiems užbėgti už akių“, – apie renginį kalbėjo organizatorius, „D1Sport” komandos prezidentas Kastytis Alekna.

„Gymkhanos“ lenktynėse trasoje kliūtis atstojo du maži traktoriukai (vadinamieji „bobkatai“). Vairuotojai turėjo manevruoti per trasą, atliekant daugybę skirtingų vairavimo technikų ir pademonstruoti pažangius mašinos vairavimo įgūdžius. „Gymkhanos“ laimėtojais tapo Andrius Čibirka iš Kauno, Laimonas Laukys ir Kastytis Alekna.

Aukščiausias vietas „driftingo“ varžybose užėmė Evaldas Kovalenka iš Vilniaus, latvis Ervin Žuks ir kaunietis Darius Balys. Ypatingo dalyvių ir žiūrovų dėmesio susilaukė „Pabučiuok sieną“ („Kiss the Wall“) kliūtis. Už važiavimą itin arti jos buvo skiriami aukšti balai. Dauguma dalyvių išlaikė reikiamą distanciją, tačiau keli nestipriai atsitrenkę pilotai tik didino įtampą ir neleido užmiršti, kad „driftingas“ – tai ekstremali, didelio susikaupimo ir meistriškumo reikalaujanti sporto šaka.

„Sprendžiant iš sezono pradžios, šių metų Lietuvos „driftingo“ sezonas bus tikrai „karštas“ ir įdomus. Sezono atidarymo festivalyje matėme gana daug kontaktų tarp dalyvių, tai reiškia, kad dalyviai tapo drąsesni ir labiau pasitiki savo jėgomis. Dėl gražesnio slydimo gali ir surizikuoti, ne itin saugoti savo mašiną. Žiūrovams ir sirgaliams tai žada daug įdomių akimirkų“, – žadėjo D1Sport klubo prezidentas.

Auto festivalis from operatorius.lt Aidas Bubinas on Vimeo.


Parengta D1Sport spaudos atstovų.